تجلیل از بانوان ستاد معاینه فنی خودرو به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س)

به گزارش روابط عمومی به مناسبت میلاد با سعادت  دخت گرامی رسول اکرم (ص) و روز مادر از بانوان شاغل در ستاد معاینه فنی خودرو با حضور مدیرعامل تجلیل شد.

مهندس مقدم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو ضمن تبریک روز زن و قدردانی از زحمات همکاران خانم اظهار داشتند : نقش بانوان در فعالیت این مجموعه خدماتی بسیاربرجسته بوده و بدون شک حضور بانوان موجب تلطیف و افزایش سلامت فضای کاری در مراکز معاینه فنی گردیده است.

بانوان محترم دارای مسئولیت بیشتری در مقایسه با آقایان بوده و ایشان علاوه بر حضور در اجتماع همگام و همسان با آقایان مسئولیت مدیریت ، تربیت و آموزش فرزندان را به عنوان سازندگان نسل آینده برعهده دارند.

زنان نقش بسیار مهمی در خانواده داشته و به جرات می توان گفت رکن و ستون اصلی خانواده می باشند. روحیه شاد و خندان در زن خانواده به منزله برقراری آرامش در آن خانواده است.

بانوان بایستی با الگوبرداری از بزرگان دین بلاخص خانم فاطمه زهرا (س) خانواده را در اولویت قرار دهند بدون تردید این مجموعه نیز تمام تلاش خود را جهت تصریح در تحقق این امر مهم خواهد نمود.

در ادامه کارکنان پیشنهاداتی در جهت بهبود رویه کارها مطرح نموده ودرپایان از بانوان با اهدای هدیه تقدیر گردید.شایان ذکر است ۳۵ نفر همکار بانو در مجموعه ستاد معاینه فنی فعالیت می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =